Hyr
Përshkrim

Jepet Ambient Zyrash prane Liqenit te Thate. Ambienti eshte ndare ne 3 dhoma te medha te konceptuara si dhoma e mbledhjes, zyra kryesore dhe zyra tjeter ku gjenden rreth 6 tavolina pune. Cdo dhome e brendshme eshte e pajisur me kondicioner. Gjithashtu ka dhe nje verande perpara prej 20 m2. Per me teper informacion ose per nje vzite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni :0674033107!!


Informacion
Sip. Totale:

250 m2

Sip. e brendshme:

238 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Lloji:

Office

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

152

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Peti

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019