Hyr
Përshkrim

Century C21 Royal sjell për ju shitjen e duplex-it në Fshatin Turistik Laguna Blu Qerret, Kavajë. Kompleksi është një ndër fshatrat e rralla në vend për organizimin, kushtet, rregullit dhe natyrisht bukurisë! Mirëmbajtje dhe siguri 24h.
Plazh privat vetëm për banorët dhe pishinë.

Distancat:
► 17Km me qytetin e Durrësit.
► 43 Km me Airportin
Duplex-i është i investuar, punimi i drurit e bën unik këtë duplex.

Organizimi i Duplex-it vijon si më poshtë:
► Dy dhoma ndenje
► Kuzhinë
► Dy dhoma gjumi
► Tualet
► Dy ballkone
► Sistem Chiller
► Oxhak.

Nëse dëshironi një vizitë në pronë kontaktoni:
► Jonida Zerba
► 0697007418
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Centry 21 Royal Albania is pleased to offer for sale this spacious and lovely family duplex. The property is located 17 km from central Durres, 43 Km from Airport in one of the most picturesque areas named Laguna Blue Qerret. The complex is one of the rare villages in the country for organization, conditions, order and of course beauty! Maintenance and security 24h. Private beach only for residents and swimming pool.
This fabulous duplex it’s a 2 floor property with 2 bedrooms , 2 spacious living room one of them with fireplace, kitchen, 2 balcony. It has the style of a fortified house with many beautiful original features such as wooden walls Other features - -Heating/Cooling System Real Estate Agent: Jonida Zerba; Mobile: +355697007418 Email: [email protected]


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

160 m2

Dhomat e gjumit:

4

Lloji:

Duplex

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

255

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: kOMPLEKSI LAGUNA BLU

Shteti: Albania

Qyteti: Kavajë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019