Jepet me qira 1+1 ne Yzberisht - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira 1+1 ne Yzberisht prane bulevardit te ri.
Apartamenti ka nje mobilim te mire per nje jetese sa me komode dhe akses shume te shpejt me rrugen kryesore.
Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

64 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

69

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: bulevardi i ri, Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020