VILE PER SHITJE NE SPITALL, DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me qeta te qytetit te Durresit ne Spitalle cka e ben te jete larg smogut dhe zhurmes qe ofron qyteti. Eshte e pozicionuar ne te katert kahet e horizontit cka e ben te jete e ekspozuar gjate gjithe kohes ne driten e diellit. Vila eshte e organizuar ne dy kate ku ne katin e pare eshte aktivitet i tipit restorant i cili perbehet nga salla e restorantit, tarraca e jashtme e cila ka dy furra per pjekje dhe dy banjo. Kati i dyte eshte i ndare ne dy pjese ku perbehet nga tre dhoma dhe nje banjo ndersa pjesa tjeter e katit te dyte perbehet nga tre dhoma plus dy banjo. Ambienti ehste i pershtatashem edhe pe rbanim por edhe per ushtrrimin e aktivitetit te tipit gastronomi, tratoria apo vile turisitike. Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

425 m2

Sip. e brendshme:

425 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1061

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Spitalle, Durres, Spitallë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin