SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E KOPESHTIT BOTANIK - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per ajrin e paster dhe qetesine qe ofron. Ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifinitura shume cilesore. Apartamenti orientohet nga jug-lindja dhe organizohet ne nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi dhe dy tualete me ndricim natyral. Vendodhja ofron nje fushepamje mjaft te gjere te qytetit. Apartamenti ofrohet i pa mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet ofron gjithashtu afersine me Parkun e Liqenit, Kopshtin Botanik dhe dalje ne unazen e madhe te Tiranes e cila lehteson levizjen ne drejtim te jugut dhe veriut te Shqiperise si dhe drejt Elbasanit dhe zonave juglindore te vendit. Ofron gjithashtu sherbimet e nevojshme per nje familje si markete, farmaci, lavanteri, kende lojrash per femije, bare restorante etj. Prona disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

98 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

393


Vendndodhje

Adresa: Rr.Selita e Vjeter

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020