Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,dy dhoma gjumi, nje ballkon si dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e 3 te banimit te pallatit nente katesh. Ka nje siperfaqje totale prej 89m2 prej se cilave 79.9m2 siperfaqje e brendshme. Per me shume informacion kontaktoni ne 0674033102


Informacion
Sipërfaqja:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

32 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Tirane

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019