Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim ne nje objekt cilesor ne zonen e Unazes se Re prane Bar "Artisti".
Apartamenti disponon planimetri dhe kubature te rregullt dhe rifinitura cilesore.
Objekti pozicionohet vetem 100m larg rruges kryesore ''Teodor Keko''.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne 0697070047.


Informacion
Sipërfaqja:

86 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

5 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

80 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rruga ''Teodor Keko''

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019