Shitet Apartament 2+1 Unaza e Re! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim ne nje objekt cilesor ne zonen e Unazes se Re prane Bar "Artisti".
Apartamenti disponon planimetri dhe kubature te rregullt dhe rifinitura cilesore.
Objekti pozicionohet vetem 100m larg rruges kryesore ''Teodor Keko''.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne 0697070047.


Informacion
Sip. Totale:

86 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

345

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga ''Teodor Keko''

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020