Hyr
Përshkrim

Shitet ose jepet me qira ambient ne vollga ne nje pozicion shume te favorshem per zhvillim aktiviteti. Ambienti ndodhet ne katin e trete dhe ka sip. 80 m2 me pamje nga rruga i pajisur me vetrata xhami. Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Kati:

3

Lloji:

Office

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

135


Vendndodhje

Adresa: Vollga

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019