Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira njesi komerciale ne rrugen Bardhyl me siperfaqe 87m2. Ndodhet ne katin 0 ne rruge kryesore, ka levizshmeri te larte dhe shikueshmeri (fasad xhami 8m). Ka funksionuar me perpara per zyra, e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

87 m2

Sip. e brendshme:

87 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

233

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Bardhyl

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020