Hyr
Përshkrim

Jepet me qira njesi komerciale ne rrugen Bardhyl me siperfaqe 87m2. Ndodhet ne katin 0 ne rruge kryesore, ka levizshmeri te larte dhe shikueshmeri (fasad xhami 8m). Ka funksionuar me perpara per zyra, e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

87 m2

Sip. e brendshme:

87 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

82

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Bardhyl

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019