Përshkrim

Ambient/zyra per qira tek Komuna e Parisit. Ambienti ka nje sip.37 m2 neto dhe 18 m2 verande. Ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte i pershtatshem per cfardolloj aktiviteti. Cmimi eshte bruto. Perb me shume informacion me kontaktoni ne nr e tel. 069 40 50 009.


Informacion
Sipërfaqja:

37 m2

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

26 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rr. Medar Shtylla

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019