Shitet garazhd ne Plazh - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet garazhd ne Hekurudha, Plazh. Garazhdi ka siperfaqe 25 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacione ju ftojme ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

25 m2

Sip. e brendshme:

25 m2

Lloji:

Parking

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

721


Vendndodhje

Adresa: Rruga

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020