Hyr
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 Prane "Selvise" ne rrugen "Tafaj", nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe prane qendres se saj. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 të nje pallati ne ndertim. Objekti është ndërtim shumë cilësor me fasadë të ventiluar, izolim termik dhe me ambiente te gjelbëruara. Objekti perfundon ne Qershor. Apartamenti ka edhe nje post parkimi nentokesor i cili eshte me nje çmim ekstra. Ju lutem na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

135 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Sold

Website Views:

307

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020