Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallat te ri me rifinitura cilesore ne zonen e Komunes se Parisit. Organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete njeri prej te cileve ndodhet ne dhomen matrimoniale. Apartamenti ka ndricim te mire natyral dhe hapesira te bollshme. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore . Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

98 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

215


Vendndodhje

Adresa: KOMUNA E PARISIT

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020