Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Post Parkimi me qira kati -1 ne zonen e Liqenit te Tiranes.
I mbyllur me qepen dhe teper komod per makinat.
Ju ftojme te na kontaktoni.


Informacion
Lloji:

Parking

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

176


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020