SHITET SUPER APARTAMENT ME PAMJE DETI 2+1+2+2GARDEROBA DHE GARAZH NE VOLLGA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Curriles i pozicionuar ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume cilesor i mireadministruar, me ashensor cilesor me nje siperfaqe totale prej 107m2 me pamje nga deti.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sonxhorno me pamje deti, kuzhina e vecuar, 2 tualete, 2 garderoba, si dhe nje super ballkon me pamje deti dhe nje ne dhomen e gjumit me pamje gjelberimi.
Apartamenti disponon dhe nje garazh i perfshire ne cmim me siperfaqe 24m2 dhe shitet i mobiluar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brendshme:

87 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

438

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Currila, Currila

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020