Jepet me qira apartament 3+1+post parkimi i mobiluar prane Bvl. Zogu i pare! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 3+1 te Rr. Jordan Misja, kompleksi Gener 2.
I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, me 2 tualete plus post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon te gjitha kushtet per nje jetese komode. Zona ju ofron jetese te qete me te gjitha fasilitetet prane. Per me shume informacion ju lutem me kontaktoni ne numrin 069 80 80 189 Enea Hoxha.


Informacion
Sip. Totale:

123 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

344


Vendndodhje

Adresa: Rr. Jordan Misja

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020