JEPET ME QIRA AMBIENT TEK GJYKATA DURRES - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient tek gjykata Durres. Ka nje sip. totale prej 48m2. Ambjenti eshte ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te Durresit dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni ne: +355695289955


Informacion
Sip. Totale:

48 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

318


Vendndodhje

Adresa: Tek gjykata

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020