SHITET APARTAMENT 1+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues 5 katesh, Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 dhome ndenje dhe pjesa e kuzhines e vecuar, 1 tualet ,1 depo dhe ballkoni i cili mund te mbyllet . Totalisht e rinovuar ne gjendje shume te mire. Hapesira eshte e tille tek e cila lejohet dhe modifikim per 2+1 . Zona tek e cila ndodhet eshte shume e qete . Per me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni !!


Informacion
Sip. Totale:

79 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

402


Vendndodhje

Adresa: Rruga Aleksander Goga

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020