Shitet apartament 2+1+2 prane "Flag Ship Center" - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te mobiluara, 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket. 2 tualete nga ku njeri eshte brenda dhomes kryesore te gjumit . Tualeti tjeter qendror eshte me dritare. Te dy dhomat e gjumit jane te pajisuara me ballkone te cilat ju ofrojne pamje te detit dhe te qendres se qytetit. Apartamenti ka nje orientim mjaft te mire ne Lindje-Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te banimit te nje pallati te ri te pajisur me ashensor . Apartamenti disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

111 m2

Sip. e brendshme:

111 m2

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

504

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: lagjia 4

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020