Shitet ambient biznesi funksional ne "Vollga" - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ka nje siperfaqje prej 180m2 te shenuara ne certifikaten e pronesise. Disponohet i gjithe arredimi dhe aparaturat funksionale te barit . Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe ka nje fasade te gjithen prej xhami me sistem hapje firzamonike qe ju ofron pamje te detit dhe te Vollges. Per me shume informacion kontaktoni ne 0699914862


Informacion
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brendshme:

180 m2

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

460


Vendndodhje

Adresa: lagjia 1

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020