Jepet me qira apartament prane Tregut Elektrik ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne rrugen Todi Shkurti, prane Tregut Elektrik dhe Qytet Studenti, jepet me qira apartament 1+1 ! Me siperfaqe te brendshme 55m2 organizohet ne dhome ndenje & ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre modeste dhe i kompletuar me te gjithe elektroshtepiaket cilesore. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte i pajisur me ashensor dhe zona ku ndodhet mundeson te gjithe fasilitetet. Per me teper informacion ose vizite ne prone mund te me kontaktoni; 0696005875 !


Informacion
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

452


Vendndodhje

Adresa: Prane Tregut Elektrik

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020