SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke prane autostrades Tirane-Durres. Ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem, buze rruges ne nje zone te zhvilluar industriale dhe te pershtatshme per zhvillimin e nje sere biznesesh te ndryshme. Toka ka nje siperfaqe 15.440 m2 prej te cilave 6.968 m2 jane toke truall, te pershtatshme per ndertim dhe 8.472 m2 jane toke are. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

15440 m2

Sip. e brendshme:

15440 m2

Sip. Toke:

15440 m2

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

708

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tirane-Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020