Përshkrim

Ambienti ndodhet ne nje zone te zhvilluar te Tiranes, qe ofron akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore dhe fasade xhami duke mundesuar reklamimin e biznesit tuaj ne menyre optimale. Ambienti ka nje siperfaqe prej 88 m2.Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0674033104


Informacion
Sipërfaqja:

88 m2

Lloji:

Shop Lloji

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

26 Website Views


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019