JEPET ME QIRA AMBJENT NE RRUGEN E DURRESIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne nje zone te zhvilluar te Tiranes, qe ofron akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore dhe fasade xhami duke mundesuar reklamimin e biznesit tuaj ne menyre optimale. Ambienti ka nje siperfaqe prej 88 m2.Per nje vizite ne prone kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

88 m2

Sip. e brendshme:

88 m2

Lloji:

Shop

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

370

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020