Jepet me qira apartament 2+1 tek Vasil Shanto! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ofrohet per qira apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shantos, ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me kuzhinen e perbashket dhe nje tualet. Vjen me nje cmim mjaft konkurues per zonen. Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Dhomat e gjumit:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

568


Vendndodhje

Adresa: Vasil Shanto

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020