Shitet apartment 2+1 te Shkembi Kavajes - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Shkembi Kavajes, me siperfaqe 81.20 m2 dhe eshte i strukturuar ne nje sogiorno, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe ndodhet ne katin e 4 te banimit ne nje pallat te ri te pajisur me ashensore. Orientimi i apartamentit eshte nga perendimi. Per me shume info kontaktoni prane zyres Century 21 New Day.


Informacion
Sip. Totale:

81 m2

Sip. e brendshme:

81 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

440


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020