APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK SHKOLLA MIHAL GRAMENO - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 prane shkolles Mihal Grameno. Apartamenti eshte i oganizuar nga 1 kuzhine, 1 sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 korridor, 2 ballkone dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 6 katesh shume te mirembajtur. Shitet e mobiluar dhe disponon certifikate pronesie.
Per nje informacion ose vizite ne prone kontakoni!


Informacion
Sip. Totale:

98 m2

Sip. e brendshme:

98 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

399

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla Mihal Grameno

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020