JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NE BLLOK - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Century 21 Future ofron per qira nje apartament me siperfaqe 135.5 m2 ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon dhe 2 tualete. Eshte i arreduar me stil klasik dhe ndodhet ne kat te 3 banimi. Cmimi i qirase eshte 1500 euro/muaj pak i diskutueshem. Apartamenti eshte gjithashtu ne shitje per 3000 euro/m2. Per me shume informacione ju mirepresim prane zyres sone Century 21 Future ne adresen: Rr."Qemal Dracini", prane sheshit "Demokracia".


Informacion
Sip. Totale:

136 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

560

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020