Përshkrim

Apartament 3+1 per Qera prane Gardes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te qeta te Tiranes. Organizohet ne 1 sallon ndenjeje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar, por ne varesi te kerkeses mund te ofrohet dhe bosh. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

135 m2

Sip. e brendshme:

126 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

64


Vendndodhje

Adresa: Rr.Perlat Rexhepi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019