Përshkrim

Apartament 2+2+2 per qera prane stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ashensor te mireadministruar dhe ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ku ofrohen shume facilitete. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 sallone ndenjeje te bollshme, kuzhina, 2 banjo dhe ballkon. Orientimi i apartamentit mundeson ngrohje natyrale gjate paradites. Apartamenti ka nje cmim te mire ne raport me zonen dhe hapesiren qe mbulon.Per me shume info. na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

172 m2

Sip. e brendshme:

165 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

99


Vendndodhje

Adresa: Rr.Pjeter Bogdani

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019