Përshkrim

Shitet ose jepet me qira apartament tek Komuna e Parisit.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndjenje bashke me ambientin e kuzhines, nje tualet dhe ballkon. Ai ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11-katesh te ri, te mireadministruar. Orientimi eshte nga Lindja qe siguron drite natyrale.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon Certifikate Pronesie. Cmimi i shitjes eshte i negociushem.
Per informacion te metejshem ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne: 0674033107!!!


Informacion
Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

33


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019