Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Vila ndodhet ne rrugen e Elbasanit dhe organizohet ne dy kate ku secili kat eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen ne tre dhomat dhe veranden. Organizimi i brendshem mund te ndryshohet ne varesi te kerkeses se klientit. Vila ka nje oborr rreth 100m2 ku mund te sherbeje si parking. Vila eshte e pershtatshme per zyra, depo farmaceutike etj. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

300 m2

Sip. e brendshme:

200 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

317

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Stadiumi Qemal Stafa

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020