Përshkrim

Apartament per qera te Bulevardi Bajram Curri. Organizohet nga 1 sallon ndenjeje, 2 dhoma, banjo dhe ballkon. Venddodhja e apartamentit ofron facilitete te shumta dhe afersi me zonat me strategjike te Tiranes. Apartamenti jepet per zyra dhe ka nje cmim shume te mire ne raport me zonen qe ndodhet. Per me shume info. mund te na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

5 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

57 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Bajram Curri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019