SHITET - APARTAMENT 1+1, GRAND RESORT - VELIPOJE - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartament 1+1 tek Grand Resort, Velipoje. Apartamenti eshte krejtesisht i mobiluar, me pajisje teper cilesore si dhe me grila te automatizuara. Hyrja ndodhet ne katin e trete dhe eshte e pozicionuar ne pjesen e jashtme te resortit, e cila ofron nje pamje te plote nga deti. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

68 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

1027

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Velipoje, Velipojë

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020