Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje dhome gatimi dhe ngrenie e ndare me vete dhe 1 tualet. Disponon nje sallon te bollshem nga ku komunikohet me ambjentet e tjera. Ja vlen te permendet se te gjitha ambjentet jane me dritare dhe duke qene e pozicionuar Lindje-Perendim i jep nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

124 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

237

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Drejtoria e Policise Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019