Hyr
Përshkrim

Shitet biznesi lokal - restorant ne nje nga zonat me te kerkuara per shfrytezimin e bizneseve te tilla prane Rruges se Durresit . Investimet qe jane bere ne kete biznes jane goxha te konsiderueshme dhe arredimi eshte mjaft bashkekohor . Ambienti ne te cilen ndodhet ky biznes ka nje siperfaqje totale prej 210 m2 nga te cilat 60 m2 eshte vetem veranda. Per informacion me te detajuar ose nje vizite ne prone me kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

210 m2

Sip. e brendshme:

150 m2

Lloji:

Bar / Restaurant

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

356

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019