Hyr
Përshkrim

Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Prane rruges se re te portit. Me parking dhe roje te siguruar. Per momentin zyra eshte e ndare me kartonxhes ne disa nen ambiente , por origjinaliteti eshte open-space. E orientuar drejt lindjes ju ofron pamje te portit. Shitet ose jepet me qera . Per me shume informacion kontaktoni ne 0699914862


Informacion
Sip. Totale:

109 m2

Sip. e brendshme:

109 m2

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Office

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

172


Vendndodhje

Adresa: lagjia 4 , rruga

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019