Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura teper cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte zone ne zhvillim dhe teper e preferuar per banim.Apartamenti orientohet nga jug-perendimi duke i mundesuar apartamentit ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti shitet i mobiluar,parket,dritare termike dhe disponon certifikate pronesie .Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

62 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

62


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019