Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura teper cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte zone ne zhvillim dhe teper e preferuar per banim.Apartamenti orientohet nga jug-perendimi duke i mundesuar apartamentit ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti shitet i mobiluar,parket,dritare termike dhe disponon certifikate pronesie .Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

62 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

157


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020