JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE RRUGA E BARRIKADAVE!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e 9-të të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe 100m2.
Organizohet nga salloni një kuzhinë pothuajse të vecuar , dy dhoma gjumi dhe dy tualete, njëri prej tyre ndodhet në dhomën e gjumit.
Apartamenti është i mobiluar dhe ka pamje fantastike të qendrës së Tiranës.
Zona është shumë e preferuar për banim pasi ka shume facilitete.
Për më tepër informacione dhe një vizitë në pronë, jeni të lutur të më kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

156

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Barrikadave, Rruga Barrikadave

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020