Hyr
Përshkrim

Shitet Vilë 4 katëshe në Ndroq. Vila ndodhet në një vend të qetë jashtë kryeqytetit. Ka një sipërfaqje 500 m2 truall dhe 560 m2 ndërtim. Vila organizohet në katin 0 me nje depo, garazh për 3 vende parkimi. Kati i parë organizohet në një sallon, dhomë ndenje, kuzhine, tualet dhe një verandë. Kati i dytë organizohet në katër dhoma gjumi, tualet, ballkone. Kati i 3-të organizohet në një sallon të bollshëm, dhomë gjumi, tualet, verandë. Po kësaj vile i bashkëngjitet në çmim edhe një shtëpi 1 katëshe që mund të përdoret si depo. Për një vizitë në pronë kontaktoni në 0697007418


Informacion
Sip. Totale:

700 m2

Sip. e brendshme:

560 m2

Sip. Toke:

500 m2

Dhomat e gjumit:

7

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

3

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

155

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ndroq

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019