Përshkrim

Shitet Vilë 4 katëshe në Ndroq. Vila ndodhet në një vend të qetë jashtë kryeqytetit. Ka një sipërfaqje 500 m2 truall dhe 560 m2 ndërtim. Vila organizohet në katin 0 me nje depo, garazh për 3 vende parkimi. Kati i parë organizohet në një sallon, dhomë ndenje, kuzhine, tualet dhe një verandë. Kati i dytë organizohet në katër dhoma gjumi, tualet, ballkone. Kati i 3-të organizohet në një sallon të bollshëm, dhomë gjumi, tualet, verandë. Po kësaj vile i bashkëngjitet në çmim edhe një shtëpi 1 katëshe që mund të përdoret si depo. Për një vizitë në pronë kontaktoni në 0696377599.


Informacion
Sipërfaqja:

560 m2

Dhomat e gjumit:

7 Dhomat e gjumit

Tualetet:

3 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

3 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

59 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Ndroq

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019