Hyr
Përshkrim

Apartament 1+1 per shitje. Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Zoologjik. Organizohet ne nje sallon ndenjeje,kuzhine, 1 dhome gjumi . Pozicionimi i apartamentit e ben shume te pershtatshem dhe te pelqyeshem per klientet. Per me shume info. na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

78 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

155


Vendndodhje

Adresa: Rr.Bilal Sina

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020