Përshkrim

Jepet me qira vile tre kateshe prane liqenit artificial. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes gje qe mundeson qetesine dhe privatesine e shume kerkuar por edhe afersine me qytetin dhe facilitetet e tij. Ka nje siperfaqje prej 260 m2 ne total se bashku me kopshtin dhe kendin e lojrave perpara saj. Kati i pare eshte i organizuar nga nje dhome ndenjeje e lidhur me ambjentin e gatimit. Ne katin e dyte ndodhen dy dhoma gjumi, nje ballkon, nje tualet dhe ne katin e trete nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet.
Cmimi eshte i negociueshem.
Per informacion me te detajuar apo nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni ne 0696931631!


Informacion
Sipërfaqja:

160 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

4 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

121 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019