Përshkrim

Ambienti ka nje siperfaqje rreth 110m2 , e orientuar drejt jugut . E ndare ne 2 ambiente zyrash dhe 1 tualet te kompletuar. Ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri i pajisur me ashensor. Per me shume informacion kontaktoni ne 0699914862


Informacion
Sipërfaqja:

110 m2

Tualetet:

1 Tualetet

Kati:

5 Kati

Lloji:

Office / Practice Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

50 Website Views


Vendndodhje

Adresa: lagjia 4, rruga

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019