Shitet 1+1 prane Kamelias - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar si 1+1 , me 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon , 1 dhome ndenje me 1 ballkon dhe 1 verande te vecuar. 1 korridor dhe 1 tualet i kompletuar. Apartamenti eshte i orientuar ne jug-perendim ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe certifikate pronesie.


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

55

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: prane hotel "Kamelia", Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020