SHITET APARTAMENT 1+1 NE CURRILA PRANE SARDIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 75m2 dhe 64m2 te brendshem. Organizohet ne salle ndenje me aneks kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet me depo dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. Apartamenti ka orientim nga jugu dhe pamje fantastike mbi bregdetin adriatik. Disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

254

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Sardit, Currila

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020