Përshkrim

Century 21 Royal sjell për ju apartament me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet në një pallat te ri në katin e 4-tër. Organizohet nga një dhomë ndenje dhe kuzhinë e madhe ,një dhome gjumi , një tualet si dhe një ballkon i madh llozhe me pamje nga deti.
Apartamenti shitet bosh ose i mobiluar .
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me sistem qëndror ngrohje si dhe kondicioner për ftohje. Aktualisht është i dhënë me qira, mundësi investimi.
Orientimi Jug-Lindje bën të mundur ndricim natural.

Për një vizitë në pronë, kontaktoni në numrin 0696377599


Informacion
Sipërfaqja:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

47 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Lagja nr 1, Rruga Epikadave

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019