Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti. - Century 21 Albania
Përshkrim

Aparatamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste me orjentim perendim ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrim per mirembajtjen e tij.
Apartamen te ofron pamje nga deti ne te dyja ambjentet e tij dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

54 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

242

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020