Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Nese deshironi te jetoni ne nje nga lagjet me te preferuara te Tiranes, ky eshte shansi juaj. Apartamenti organizohet ne tre dhoma gjumi dhe nje dhome ndjenjeje, ne ballkonin e se ciles eshte pershtatur edhe kuzhina. Ndodhen 2 tualete dhe 2 ballkone gjithashtu. Apartamenti ndodhet buze rruge ne katin e fundit te nje pallati ekzistues dhe eshte nje super mundesi per investim.
Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

89 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

290


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020