Shitet apartament 2+1 te Mine Peza - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 perball komisariatit nr 3 ne nje zone me siguri maksimale dhe shume pran qendres se Tiranes.
I organizuar nga dy dhoma gjumi , salloni bashk me ambjentin e gatimit, koridori si dhe nje tualet.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati egzistues, sapo eshte restauruar i gjithi dhe i mobiluar totalisht i ri.
Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

100

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: prane komisiariatit nr 3, Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020